VIII. ročník Slavností vodního království v Hodoníně 30.5.2015

Společnost Vodovody a kanalizace Hodonín , a.s. se dne 30.5.2015 účastnila svým propagačním stánkem VIII. ročníku Slavností vodního království v Hodoníně. Společnost nabídla malým i velkým návštěvníkům nahlédnutí do systému jímání, výroby a distribuce pitné vody a odvádění a čištění odpadních vod formou posterů. Pro zájemce byla připravena v 16. hodin i exkurze na čistírně odpadních vod, které se zúčastnilo přes 20 návštěvníků. Na stánku, umístěném na parkovišti poblíž areálu, kde probíhal hlavní program, byla k dispozici pro osvěžení okolojdoucích čerstvá pitná voda z cisterny a kdo chtěl, mohl ji mít i se sirupem.

Pro malé návštěvníky byly nachystány stolečky, kde si mohli podle svého výběru kreslit, malovat či omalovávat kresbičky s vodní tématikou. Pro větší jsme měli připravenu soutěž „Zatoč si šoupátkem“. Spočívala v co nejrychlejší manipulaci se šoupátkem, vodu nám nahrazovaly modré balonky. Vítězové soutěže si v závěru odpoledne převzali drobné ceny. Pro větší zájemce byl nachystán větší šoupák a i ten se často vrtěl.

Přehled výsledků kategorie 0-7 let kategorie 7-11 let kategorie 11-15 let
1. místo Adam Svoboda Denis Kološ Jan Maštalíř
2. místo Klaudie Barvíková Jakub Čech Tomáš Špranecký
3. místo Ema Busková Samuel Netopil Mojmír Smetana

Vedle stánku byly vystaveni i dva z našich dobrých pomocníků, minibagr CAT a svahová sekačka SPIDER.V průběhu odpoledne bylo rozdáno mnoho drobných propagačních dárků, od lízátek až po reflexní pásky či visačky. Protože běžně používáme armatury vyrobené v Jihomoravské armaturce, podílela se tato společnost i na cenách pro vítěze soutěže. I vystavené a soutěžní exponáty byly z hodonínské produkce.
Pěknou návštěvnost po čtvrté hodině na půl hodinky přerušil déšť, ale poslední zájemci o vodárenské armatury točili kolečkem i po složení stanu do naší dodávky. Troufáme si konstatovat, že akce se vydařila, že se návštěvníkům a hlavně dětem i náš stánek líbil a že jsme naši společnost představili v dobrém světle.

Dík samozřejmě patří i všem spolupracovníkům, kteří se na zjištění i vlastním průběhu podíleli.

3 z výherců nevyzvedli své ceny, budou k vyzvednutí na dispečinku VaK Hodonín, a.s.

Tento web využívá cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. více informací

Tento web využívá cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Legislativní požadavek EU.

Zavřít