Voda do bazénů

V okolí Hodonína je možné uskutečnit dovoz vody (např. do bazénů) vozidlem MAN s cisternou 2,3 m3 a vozidlem TATRA s cisternou 8 m3..
Podmínkou závozu je bezproblémová přístupnost místa pro tato vozidla a vzdálenost do 60 m pro manipulaci s hadicemi. Vyhrazujeme si právo dovoz odmítnout z důvodu existujících podmínek na trase či místě dodání – zejména stavu komunikace, nedostatečného prostoru pro jízdu či otáčení, překážek zasahujících do profilu vozidla s cisternou. Rozhodnutí přísluší řidiči vozidla.

Telefonní kontakt pro objednání je 518 353 173 (p. Vejpustková), pro závazné objednání je nutná písemná objednávka s uvedením místa dodání, fakturační adresy a tel. kontaktu. Termín bude přizpůsoben našim provozním možnostem.

Orientační cena vody dle ceníku VaK (r. 2019): 29.98 Kč/m3 bez 15% DPH
Doprava: bez 15% DPH

vozidlo objem cist
m3
jízda
Kč/km
manipulace
kč/15 min
čerpání
Kč/m3
práce s hadicemi
Kč/ks.
MAN 2,3 37 400 nelze 10
TATRA 8,0 60 400 15 10

Dovoz vody vozidly naší společnosti realizujeme pouze na území ČR.

Dále je možno využít pro dopravu vody služeb jiného přepravce, voda je objednána a fakturována společností VaK Hodonín, přeprava dle podmínek přepravce. Cisternu plníme na středisku v Hodoníně, areál ČOV. V místě s vodovodní přípojkou mohou občané použít pro napuštění bazénu vodovodní přípojku, doporučujeme vodu napouštět pomalu a kontrolovat průběžně její čistotu. Napouštění pomocí hydrantového nástavce a hadic z technických důvodů neprovádíme.

Pro oblast provozního střediska Veselí nad Moravou můžeme nabídnout dopravu a dodávku vody do bazénů vozidly SCAM , IVECO a MAN s cisternou 2 m3 a s cisternou 4 m3 bez možnosti čerpání. Podmínkou závozu je bezproblémová přístupnost místa pro tato vozidla nebo vzdálenost do 40 m pro manipulaci s hadicemi. Telefonní kontakt pro objednání je 518 699 523 (p. Hájková), pro závazné objednání je nutná písemná objednávka s uvedením místa dodání, fakturační adresy a tel. kontaktu. Termín dodání bude dohodnut dle provozních možností. Fakturace bude provedena podle platného ceníku Vak Hodonín, a.s.

Tento web využívá cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. více informací

Tento web využívá cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Legislativní požadavek EU.

Zavřít